Apie mus

„Jūros Bjaurybės“, Bistro „Selfish“ ir Vyninė „Hundred“, tai vieta, kur jūsų fantazijos apie austres ir vynus tampa realybe. Viskas iš pirmų rankų atkeliauja tiesiai ant jūsų stalo. Šviežiausios austrės iš Prancūzijos, Airijos ir Olandijos, bei dar Lietuvoje neregėti vynai ir šampanai. 

Vyninė „Hundred“ 
Vyno baras tiems, kas mėgsta kokybišką gyvą muziką, vyną ir maistą. Tik aukščiausios kokybės mėsa iš Pietų Amerikos ir Naujosios Zelandijos, raudonasis vynas iš viso pasaulio bei muzikos profesionalai scenoje... Kitoks vyno baras Vilniuje.
Bistro „Selfish“
Įkūrėme šį mūsų šeimos bistro „Selfish“ įkvėpti meilės kelionėms, unikaliems ir šviežiems produktams bei gastronomijai. Ilgai ieškojome tokių produktų, kuriuos galėtumėme patiekti Jums kaip mūsų namų svečiams – įsimintini ir nematyti vynai bei šampanas, šviežiausios midijos ir austrės. Kviečiame atrasti naujus skonius kartu su mumis, džiaugtis akimirkomis bendraujant su artimais žmonėmis rankoje laikant taurę vyno. 
Nebijokite pabūti šiek tiek savanaudžiais ir palepinti save.
„Selfish“ Panorama 
Tai geriausia vieta mieste jūros gėrybių mėgėjams. Kviečiame gurmanus paskanauti šviežiausių austrių ir midijų, kurias vežame tiesiai iš ūkių Prancūzijoje, Airijoje, Olandijoje. Tuną ir aštuonkojį gabenamės iš Ispanijos, menkę – iš Norvegijos, matjes silkę – iš Olandijos. Prie šių gurmaniškų gėrybių pasiūlysime išskirtinio šampano ir vynų, kuriuos rasite tik pas mus. Ir žinoma, mūsų pasididžiavimas – Poke bowl…
Baras „Jūros Bjaurybės“
Baras įsikūręs gastro turguje ,,Uptown Bazzar". Išskirtinė ir neįpareigojanti aplinka. Čia rasit ne tik vynus, bei austres, tačiau ir pilstomą alų, kokteilius.